Покрівельні роботи

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТА

Виконання робіт:

Капітальний ремонт покрівель

(двошарова реконструкція старої покрівельної конструкції)

( з урахуванням вимог ДБН В.2.6-14-97 “Покриття будинків і споруд” (том 1, 2, 3)

Процес виконання робіт (технологія укладання):

 

1. Ретельна підготовка поверхні: очищення від сміття, видалення здуттів, виправлення нерівностей покрівлі і т.д..

 

 


 

2. Вкладання теплоізоляційного шару виконується із твердого міцного матеріалу. Перед вкладанням необхідно розрахувати коефіцієнт теплопровідності всіх конструкцій у відповідності з будівельними нормами. Теплоізоляція необхідна для того, щоб уникнути конденсації вологи всередині приміщення, а також, як енергозберігаючий засіб. На основі коефіцієнту теплопровідності і розраховується товщина шару теплоізоляції.

 

 


 

3. На шар утеплювача кладеться спеціальний рулонний матеріал з нетканого поліефіру та кріпиться спеціальними дюбелями крізь утеплювач до несучої конструкції. Обробка і виправлення всіх частин старої гідроізоляції, котрі є "зоною ризику": жолобів, парапетів, коминів, водозливів та інших деталей за допомогою гідроізоляційного матеріалу (бітумної емульсійної мастики) 3,0 кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру підсиленого нитками.

 

 


 

4. Встановлення вентиляційних виходів, необхідних для відводу парів води і видалення зайвої вологи із старої покрівельної конструкції.

 

 


 

5. Укладання верхнього шару гідроізоляційного матеріалу 4,0 кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру, підсиленого нитками із скловолокна, покритого з верхнього боку мінеральним посипанням у різних кольорах, що охороняє його від ультрафіолетового випромінювання. Цей шар наплавляється по всій площі до першого шару і виходить на всі парапети покрівлі мінімально на 10 см. над рівнем передбачуваного рівня снігу.

 

 


 


 

Приклад облаштування вентиляційного виходу (флюгарки)