Виробництво, замовлення, установка металопластикових вікон та дверей

Металопластикові вікна - з чого почати?

Як вибрати металопластикові вікна - тип профілю, кількість повітряних камер, фурнітуру, склопакет? Та при всьому різноманітті отримати високу якість за прийнятною ціною. Ми допоможемо Вам розібратися у світі металопластикових вікон. Саме тому компанія «Будмонтажпроект-17» пропонує широкий вибір якісних металопластикових конструкцій для кожного покупця.

Купити металопластикові вікна у нас дуже просто!

Зателефонуйте до нашого офісу за телефоном і вкажіть приблизні розміри. Наші менеджери вислухають Ваші побажання, проконсультують і порадять оптимальний для Вас варіант металопластикової конструкції, профілю ПВХ, фурнітури, проведуть попередній розрахунок вартості вікон:

Вибір профілю

Ми пропонуємо купити пластикові вікна, балкони, лоджиї, фасади з ПВХ профілю WINTECH.
Наші фахівці порекомендують, які вікна кращі для Вас, як вибрати пластикові вікна, щоб у Вашому будинку, офісі, на дачі було тепло, затишно та комфортно цілий рік.

Склопакет

Металопластикові вікна від компанії «Будмонтажпроект-17» комплектуються склопакетами заводського виробництва з товщиною скла не менше 4мм. Скло - один із ключових складників ціни вікна, тому багато виробників використовують склопакети з 3-міліметровим склом. При виборі постачальника чи виробника вікон слід бути особливо уважним у цьому питанні! Ми рекомендуємо встановлювати двокамерні склопакети. У такому випадку знижується до мінімуму можливість утворення конденсату на склі, вікно забезпечує суттєво більшу шумо- та теплоізоляцію. Склопакет із енергозберігаючим склом теж є чудовим варіантом для нашої кліматичної зони, його використання виправдане у місцях з невисоким рівнем шуму.

Виміри

Виміри - це найбільш відповідальна операція, оскільки від правильності зняття розмірів залежить якість монтажу металопластикових вікон. Ви можете погодити слушний для Вас час прибуття нашого фахівця для зняття розмірів Ваших вікон. Виміри проводяться безкоштовно.

Розрахунок вартості металопластикових вікон

Після того, як зроблені всі необхідні виміри, Ви можете дізнатися точну вартість вашого замовлення. Для цього потрібно приїхати в наш офіс, або зателефонувати. За наслідками виміру наші менеджери визначать вартість вікон за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Укладання договору

Якщо Вас влаштують запропонована конструкція і ціни, запрошуємо на укладання договору. Наш з Вами договір - "живий" документ, який може удосконалюватися. За узгодженням з нашими фахівцями Ви можете внести до нього зміни, що не суперечать основній суті договору. У договорі обумовлені умови надання гарантії. Якість продукції дозволяє нам надавати безкоштовну 5-річну гарантію на металопластикові вікна всім клієнтам.

Оплата

Після укладання договору Ви сплачуєте аванс у сумі не менше 50 відсотків від загальної вартості конструкцій.

Виготовлення

Зазвичай виготовлення Ваших металопластикових вікон триває від 5 до 10 робочих днів. Точний термін доставки Вам вкаже менеджер наступного дня після укладання договору.

Доставка

В нашій фірмі існує відділ доставок, який в узгоджений з Вами час безкоштовно привезе Ваші нові металопластикові вікна за вказаною Вами адресою.

Монтаж металопластикових вікон

Використовуючи кріпильні та ізолюючі матеріали європейського виробництва, а також дотримуючись необхідної технології, наші фахівці швидко і якісно встановлять Ваші металопластикові вікна. Встановлення пластикових вікон здійснюється професійними монтажниками, що пройшли належну підготовку та мають сертифікати спеціалістів. Монтаж вважається якісним, якщо дотримані наступні правила:

  • пластикові вікна встановлені строго вертикально (це необхідно для довговічності і безвідмовності функціонування фурнітури);
  • всі стики деталей, що сполучаються, надійно загерметизовані відповідними матеріалами;
  • елементи кріплення (рамні дюбелі, анкерні планки) без додаткових елементів забезпечують надійне жорстке кріплення вікна у отворі;
  • зазори між віконним блоком і елементами конструкції будівлі заповнені ізолюючим шумо-термозахисним матеріалом.

З'явившись на європейському ринку близько 50 років тому, а на українському і того менше, вікна ПВХ з кожним днем завойовують собі все більше і більше прихильників. І це не просто так. Вікна металопластикові оберігають будинок або квартиру від шуму і пилу вулиці, зберігають тепло в будинку (полівінілхлорид, який є основним компонентом цих вікон, володіє дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності), до того ж вони довговічні, їх не треба фарбувати. Останнім часом профілі пластикових вікон армують металом, що додає їм особливої міцності. Щоб уникнути проблем із зайвим конденсатом, який може виникнути через високу герметичність пластикових вікон, їх забезпечують сучасними системами самовентиляції.

Нові пластикові вікна це не просто вікна, куплені зовсім недавно, це вікна, для створення яких використовували новітні технічні розробки і новітні матеріали. Так, якщо раніше вважалося, що пластикові вікна можуть здійснювати негативний вплив на здоров'я людини, то з використанням нових матеріалів це твердження втратило будь-який сенс. До того ж заміна в полівінілхлориді стабілізаторів (раніше використовуваний кадмій і свинець були замінені на кальцій-цинкові стабілізатори) зробила металопластикові вікна ПВХ екологічно безпечними при утилізації. А плюс до всього вище перерахованого оптимальне співвідношення ціни і якості робить ці вікна незамінними. Словом, це ті вікна, про які згадуєш тільки двічі: коли купуєш і коли закінчився їх експлуатаційний термін (хоча про останній, цілком можливо, доведеться згадувати вже вашим дітям).

Металопластикові вікна не розкіш, а норма життя. Вони довговічні, не вимагають догляду, захищають Вас від холоду і створюють затишок. Технології виробництва вікон ПВХ дозволяють утілити в життя будь-які рішення - від типових пластикових вікон ПВХ до оригінальних дизайнерських ідей. Виробництво вікон ПВХ не стоїть на місці, вдосконалення технологій виготовлення пластикових вікон продовжується.

Послуги

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.